Impreza plenerowa LATO W SABNIACH 2012

W dniu 24 czerwca 2012 r. po raz trzeci odbyła się duża impreza plenerowa „Lato w Sabniach” zorganizowana przez Samorząd Gminy Sabnie. Tegoroczna edycja cieszyła się rekordowym zainteresowaniem.

„Lato w Sabniach” swoją obecnością zaszczycili m.in.: Minister Rolnictwa i Rozwoju Wsi Pan Marek Sawicki, Członek Zarządu Województwa Mazowieckiego Pani Janina Ewa Orzełowska, a także samorządowcy i kierownictwo placówek terenowych z powiatu sokołowskiego.

Spotkanie było dobrą okazją do rozmów na temat rozwoju Gminy Sabnie i prowadzonych inwestycji, w tym budowy zbiornika Niewiadoma, który docelowo będzie posiadał powierzchnię 42,22 hektarów, a całkowity koszt jego realizacji wynosi ponad 14 milionów złotych.

Uczestnicy imprezy mogli podziwiać liczne występy artystyczne. Na scenie można było m.in. zobaczyć dzieci z przedszkoli z terenu gminy, Zespołu Szkół im. Heleny Mniszek w Sabniach.

„Latu w Sabniach” towarzyszyły także:
– pokaz nowoczesnego sprzętu strażackiego i policyjnego
– Kiermasz Sztuki Ludowej
– Turniej piłkarski o Puchar Wójta Gminy Sabnie
– Zawody wędkarskie o Puchar Wójta Gminy Sabnie

Odbyła się także prezentacja firm – sponsorów imprezy. Wiele konkursów zostało przygotowanych przez sokołowską Placówkę Terenową KRUS.

Na wszystkie dzieci czekało darmowe wesołe miasteczko.

Punktem kulminacyjnym tegorocznej edycji „Lata w Sabniach” był koncert Marcina Siegieńczuka.

Impreza zakończyła się późnym wieczorem dyskoteką prowadzona przez DJ’a BETE.

Więcej zdjęć…

Dodaj komentarz

Skip to content