Bal karnawałowy w Przedszkolu w Sabniach

Karnawał to miła tradycja przepełniona muzyką i zabawą, którego ważnym elementem są bale karnawałowe.

Bal karnawałowy dla  przedszkolaków to dzień niezwykły, często wyczekiwany przez wiele tygodni. Jest atrakcją bardzo lubianą przez dzieci, dostarczającą im wielu przeżyć i radości. Tak też było i u nas.

W dniu 09.02.2017 r. w Gminnym Przedszkolu w Sabniach odbył się bal karnawałowy.

Tego dnia  już od rana w przedszkolu pojawiały się kolorowe postacie. Dzieci przebrane były za  bohaterów znanych bajek. W salach przedszkolnych można było spotkać wróżki, królewny, rycerzy, żołnierzy, strażaków, Spider-Mana, Batmana. Nie sposób zliczyć
i wymienić tych wszystkich  postaci.

Dzieci miały możliwość pozowania do zdjęcia grupowego oraz zdjęć indywidualnych. Wystrój sali wprowadził w radosny nastrój oraz zachęcał wszystkich do wesołej zabawy. Potem dzieci nasłuchiwały dźwięku dzwonka, który poprzedził pojawienie się św. Mikołaja. A kiedy już przyszedł, obdarował wszystkich wspaniałymi prezentami.

Kiedy czas zabawy dobiegł końca dzieci z żalem opuszczały salę balową. Bal umożliwił dzieciom i wychowawcom spędzenie czasu w miłej atmosferze. Wspólna zabawa przyniosła wiele radości naszym wychowankom, a to było głównym celem tego balu.

Dziękujemy dzieciom i rodzicom za zaangażowanie w przygotowanie pięknych balowych strojów.

Dodaj komentarz

Skip to content