Podziękowania

Serdecznie dziękuję wszystkim Mieszkańcom Gminy Sabnie, którzy wzięli udział w wyborach samorządowych dnia 16 listopada. Jestem wdzięczny za życzliwość, okazane zaufanie oraz oddane głosy. Ponowny wybór na urząd Wójta Gminy Sabnie jest ogromną nobilitacją i zachętą, a jednocześnie zobowiązaniem do jeszcze bardziej energicznego działania na rzecz wszystkich Mieszkańców naszej Gminy.

Z wyrazami szacunku,

Ireneusz Piotr Wyszyński
Wójt Gminy Sabnie

3 komentarze do “Podziękowania”

  1. Kiedy na stronie gminy będą wyniki na wójta, radnych gminnych, powiatowych i do sejmiku? Bardzo dużo gmin, miast i gmin, miast podało już na swoich stronach wyniki a w naszej gminie cisza. Czy musimy wchodzić na strony gazet żeby czegoś się dowiedzieć? Komisja Gminna śpi po zliczaniu głosów?

    Odpowiedz

Dodaj komentarz

Skip to content