Otwarcie nowej siedziby Gminnego Przedszkola w Sabniach

We wtorek, 9 października w Sabniach przecięciem wstęgi zainaugurowano uroczyste otwarcie nowej siedziby Gminnego Przedszkola w Sabniach.

Dzięki środkom pochodzącym z budżetu gminy za ponad sto tysięcy złotych na potrzeby przedszkola przystosowano budynek po dawnej sali gimnastycznej. Obecnie dzieci uczęszczają do nowej, obszernej i nowocześnie urządzonej siedziby placówki znajdującej się na terenie Zespołu Szkół w Sabniach. Warunki w których przebywają dzieci z naszej gminy bardzo się poprawiły i obecnie są znakomite. Przedszkolaki korzystają z dwóch dużych sal, pomieszczenia socjalnego, szatni i komfortowych łazienek.

Uroczyste przecięcia wstęgi dokonali: przedstawiciele dzieci, Wójt Gminy Sabnie Ireneusz Piotr Wyszyński, Przewodniczący Rady Gminy Wacław Mikołajczuk, kierownik Zespołu Obsługi Finansowej Szkół w Sabniach Mirosław Sobieski, przewodnicząca Rady Rodziców Patrycja Kierylak oraz pełniąca obowiązki gospodyni – dyrektor Zespołu Szkół w Sabniach Anna Chmiel. Na uroczystość przybył również ks. kan. Antoni Sieczkiewicz – proboszcz parafii Grodzisk.

Otwarcie połączono z pasowaniem przedszkolaków. Rodzice i goście byli zachwyceni programem artystycznym przygotowanym przez Panie Nauczycielki i dzieci.

Więcej zdjęć z uroczystości…

Dodaj komentarz

Skip to content