1% na leczenie dzieci związanych z naszą gminą

Nazywam się Filip Witkowski…

…i urodziłem się chory. Stwierdzono u mnie zespół Dandy-Walker’a, wodogłowie, padaczkę oraz czynną tylko jedną nerkę. Założony mam układ zastawkowy w główce. Moja mama nie pracuje, pracuje tylko tata. Chociaż skończyłem już dwa i pół roczku to na razie nie siedzę i nie chodzę, mam też problem z jedzeniem i piciem. Pomimo tego jestem wesołym chłopcem, uśmiecham się, podnoszę główkę do góry, a niedawno nauczyłem się przekręcać z brzuszka na plecki – to mój duży sukces. Moja choroba jest nieuleczalna, nie ma na nią lekarstwa, ale mogę być coraz sprawniejszy dzięki systematycznej i intensywnej rehabilitacji. To w niej razem z rodzicami pokładamy największe nadzieje. Chociaż mam trudny start, to wiem że są ludzie, którzy mogą i chcą mi pomóc.

Jeżeli jesteś taką osobą i chcesz mi pomóc stanąć na własne nóżki możesz to zrobić przekazując swój 1% podatku:

Nr KRS 0000186434
Cel szczegółowy 1%: 105/W, Witkowski Filip

Proszę o pomoc.


Prosimy o 1% podatku dla Wojtusia

Szanowni Państwo,

Nasz synek Wojtuś (ur. 07.08.2010 r.), choruje na rdzeniowy zanik mięśni (SMA). Jest to nieuleczalna, postępująca choroba genetyczna, prowadząca do osłabienia i zaniku mięśni ruchowych i oddechowych. Na rdzeniowy zanik mięśni nie ma obecnie lekarstwa. Jedyne, co możemy zrobić dla naszego synka, to zapewnić mu stałą rehabilitację oraz sprzęt ortopedyczny. Tylko w ten sposób można spowolnić nieuchronny rozwój choroby i tym samym przedłużyć życie Wojtusia.

Wojtuś nie wstaje i nie chodzi, ale jest pogodnym, ciekawym świata dzieckiem, dlatego pragniemy zrobić wszystko, aby mógł cieszyć się życiem,

Dziękujemy zatem wszystkim, którzy zechcą pomóc naszemu synkowi, przekazując mu 1% podatku.

Joanna i Jarosław Rękawek

Aby przekazać 1% podatku dla Wojtusia, wypełniając odpowiednią rubrykę w rocznym zeznaniu podatkowym, należy wpisać:

KRS: 0000037904
(KRS Fundacji Dzieciom „Zdążyć z Pomocą”)
oraz koniecznie w rubryce informacje uzupełniające – Cel szczegółowy:
14985 RĘKAWEK WOJCIECH

DZIĘKUJEMY!!!

Dodaj komentarz

Skip to content