Gminne Zawody Sportowo-Pożarnicze OSP w Suchodole

W ubiegłą niedzielę, 10 lipca 2011 r.,w Suchodole odbyły się Gminne Zawody Sportowo-Pożarnicze OSP zorganizowane przez miejscową jednostkę. Zgodnie z tradycją była to wspólna impreza dwóch gmin – Sterdyń i Sabnie.

W konkurencjach zawodów udział wzięły drużyny kobiece i męskie. Gminę Sabnie reprezentowały męskie drużyny z jednostek: OSP Grodzisk, OSP Nieciecz drużyna I, OSP Nieciecz drużyna II, OSP Sabnie, OSP Suchodół i OSP Tchórznica oraz drużyny kobiece z OSP Grodzisk i OSP Suchodół.

Każda z jednostek musiała wykazać się szybkością i sprawnością w dwóch kategoriach – sztafecie i ćwiczeniu bojowym. Nie zabrakło emocji i litrów potu wylanych przy wysiłkach strażaków, a suchodolska łąka na ten czas zamieniła się w arenę do rywalizacji jednostek Ochotniczych Straży Pożarnych. Zmagania były utrudnione ciężkimi warunkami atmosferycznymi – upałem, dużą wilgotnością powietrza, a pod koniec imprezy także opadami deszczu.

Pierwsze miejsce w kategorii męskiej zajęła drużyna będąca aktualnym wicemistrzem województwa mazowieckiego – OSP Nieciecz I. Na drugiej pozycji uplasowała się OSP Suchodół, a na trzeciej drużyna OSP Nieciecz II. Wśród kobiet pierwszą pozycję zajęła drużyna OSP Suchodół, a drugie OSP Grodzisk.

Na zakończenie wręczone zostały pamiątkowe puchary i dyplomy.

Wyniki:

Mężczyźni:
1. OSP Nieciecz I – 97,59
2. OSP Suchodół – 108,97
3. OSP Nieciecz II – 109,51
4. OSP Grodzisk – 113,43
5. OSP Sabnie – 117,80
6. OSP Tchórznica – 148.97

Kobiety:
1. OSP Suchodół – 135,83
2. OSP Grodzisk – 136,95

Więcej zdjęć z zawodów…

Dodaj komentarz

Skip to content