Gospodarstwo agroturystyczne „Pod Czerwonym Dębem” Zofia Kalinowska

Tchórznica Włościańska
tel: 25 787 46 78, 507 366 138
e-mail: kontakt@poddebem.info.pl
strona internetowa: www.poddebem.info.pl

Gospodarstwo prowadzi działalność od 2004 roku. Współpracuje z Mazowieckim Ośrodkiem Doradztwa Rolniczego i Mazowiecko-Podlaskim Stowarzyszeniem Agroturystycznym.

W roku 2005 otrzymało wyróżnienie w konkursie „Zielone Lato”, a w 2006 II miejsce oraz w 2007 roku I miejsce w konkursie „Nasze Kulinarne Dziedzictwo”. Gospodyni jak również gospodarstwo może pochwalić się jeszcze wieloma licznymi dyplomami i wyróżnieniami w różnorakich konkursach. W ubiegłym roku udało się zająć III miejsce w gminnym konkursie „Najładniejsza Zagroda Wiejska”.

Gospodarstwo jest położone przy lesie z bardzo dużą przestrzenią rekreacyjną. Gospodarz prowadzi mały warsztat samochodowy w którym goście mogą korzystać z usług mechanika. Pasją gospodarza są zabytkowe motocykle. Gospodyni chętnie wtajemniczy gości w tradycyjną kuchnię regionalną. Produkty żywnościowe pochodzą z własnych upraw bez sztucznych nawozów i innej chemii.

Oferta

Ogniska, grillowanie, wędkowanie, wycieczki rowerowe, spacery po lesie, grzybobranie. W gospodarstwie istnieje możliwość robienia przetworów, nauka robienia ciast, robienia nalewek i potraw regionalnych oraz zakupu jaj, mleka, warzyw, wędlin i przetworów.

Do dyspozycji gości są cztery pokoje dwuosobowe, kuchnia z wyposażeniem oraz dwie łazienki. Pokoje urządzone są w ciepłym domowym klimacie o dużej przestrzeni.

Galeria

Skip to content