Nowy rok szkolny w Gminie Sabnie

Dzisiaj rozpoczął się nowy rok szkolny. Będzie trwał aż do 29 czerwca 2012 roku. Jak zwykle w takiej sytuacji emocji nie brakowało. Jedni cieszyli się, że w końcu mogli przyjść do szkoły, a inni już rozpoczęli odliczanie dni do kolejnych wakacji. Rok szkolny 2011/12 jest dużym wyzwaniem dla społeczności całej Gminy. Jeszcze we wrześniu przy … Dowiedz się więcej

Dodatkowe zajęcia pozalekcyjne dla uczniów Zespołu Szkół w Sabniach

Od 1 września 2011 r. do 29 lutego 2012 r. Gmina Sabnie będzie realizowała projekt „Dodatkowe zajęcia pozalekcyjne dla uczniów Zespołu Szkół w Sabniach”, współfinansowany przez Unię Europejską w ramach Europejskiego Funduszu Społecznego. Wartość projektu wynosci 44 570 zł. Celem ogólnym projektu jest pobudzenie aktywności 65 uczniów Zespołu Szkół w Sabniach na rzecz przedsięwzięć lokalnych ukierunkowanych … Dowiedz się więcej

Wyrównywanie szans edukacyjnych uczniów z terenu Gminy Sabnie

Gmina Sabnie realizuje projekt współfinansowany ze środków Europejskiego Funduszu Społecznego w ramach Programu Operacyjnego Kapitał Ludzki pt. „Wyrównywanie szans edukacyjnych uczniów z terenu Gminy Sabnie”. Jego wartość wynosi 325 450 zł (97% dofinansowania), a okres realizacji to 1 sierpnia 2011 r. – 31 sierpnia 2012 r. W ramach projektu przewidziano: zajęcia wyrównawcze (minimum po 2 … Dowiedz się więcej

Konferencja podsumowująca projekt „Nowy Zawód – szansa dla mieszkańców Gminy Sabnie”

W poniedziałek, 29 sierpnia 2011 r. w Urzędzie Gminy Sabnie odbyła się konferencja podsumowująca projekt współfinansowany przez Unię Europejską w ramach Europejskiego Funduszu Społecznego pt. „Nowy Zawód – szansa dla mieszkańców Gminy Sabnie”. Okres jego realizacji to 1 marca 2011 r. – 31 sierpnia 2011 r., a wartość wynosi 48 660 zł (100% dofinansowania). Spotkanie rozpoczęło … Dowiedz się więcej

Półkolonie dla dzieci z Gminy Sabnie

W dniach 8-20 sierpnia 2011 r. odbyły się bezpłatne półkolonie dla dzieci rolników z Gminy Sabnie. Dla uczestników przygotowano liczne atrakcje. Podczas swojego pobytu na półkoloniach dzieci integrowały się poprzez wspólne gry i zabawy sportowo-rekreacyjne, zajęcia plastyczne, wspólne ognisko, wyjazdy na basen oraz wiele innych zajęć organizowanych przez opiekunów. Uczestniczyły także w wycieczce do Warszawy … Dowiedz się więcej

Skip to content