Sokołowska RUNDa już po raz czwarty!

Już 6 września szykuje się emocjonująca sportowa niedziela. Od godziny 11:00 nad Zalewem Niewiadoma koło Sokołowa Podlaskiego rozpoczną się pierwsze starty dla dzieci na dystansach 300, 600 i 1000 metrów. Następni w kolejności będą zawodnicy biegnący 5 km, co odpowiada jednemu okrążeniu Zalewu. Na takim samym odcinku, ponownie zostaną przeprowadzone zawody nordic walking. Kolejna tura biegaczy zmierzy się z odcinkiem o długości 10 km.

Trasa będzie prowadzić przez utwardzoną ścieżkę szutrową, piach, ścieżkę brukową plus nierówności terenu. W tle uczestnikom towarzyszyć będzie malowniczy krajobraz. Uczestnikiem marszu i prowadzącym rozgrzewkę przed startem marszu Nordic Walking będzie Krzysztof Człapski – Wielokrotny Mistrz Polski oraz medalista Mistrzostw Świata i Europy w Nordic Walking. Aktualny zdobywca Pucharu Polski Nordic Walking 2020r.

W pakiecie startowym uczestnicy otrzymają:

👉Numer startowy z chipem do elektronicznego pomiaru czasu
👉Gadżet z logo biegu – komin wielofunkcyjny
👉Upominki od sponsorów:

➡️Sól do kąpieli Westlab
➡️Kupon rabatowy na zakupy w sklepie internetowym OneOrganic.eu
➡️Produkty marki Tarczyński

Dodatkową niespodzianką są ufundowane przez wspaniałych partnerów 4 vouchery każdy na dwudniowy pobyt ze śniadaniem dla 2 osób!

Wygrane osoby wyjadą do :
– Hotelu Osada Śnieżka koło Karpacza/ www.osada-sniezka.pl/

– Hotelu Green Mountain Hotel 5*, w Karpaczu /www.green-mountain.pl/
– Hotelu Blue Mountain Resort w Szklarskiej Porębie/ www.blue-mountain-resort.pl/

– Hotelu Platinum Mountain Hotel & SPAin Hotel & Spa w Szklarskiej Porębie / www.platinum-mountain.pl/

W konkursie biorą udział wszyscy dorośli uczestnicy biegu i marszu nordic walking. Wszyscy macie równe szanse, bo tym razem nagrody powędrują do losowo wybranych przez nas i przez Was numerów. My wybraliśmy następujące numery:
👉NUMER 4 – czyli 4 mężczyzna na mecie biegu na 10 km w kat. M 40 – bo to 4 edycja RUNdy a miejsce 4 jest zawsze niedoceniane 😉
👉NUMER 50 – czyli 50 osoba na mecie w biegu na 5 km, bo nam się podoba ten numer 
👉NUMER 35 – czyli 35 osoba na mecie w marszu Nordic Walking, bo tyle minut zajęło w roku ubiegłym Sylwestrowi Męczyńskiego pokonanie tego dystansu i wygranie zawodów.

Dodaj komentarz

Skip to content