Kondolencje

„Nie odchodzi Ten,
kto pozostaje w sercach i pamięci bliskich”

Z głębokim żalem i smutkiem zawiadamiamy, że w dniu 31 stycznia 2017 r. odszedł od nas nagle, w pełni sił, nasz Kolega i Przyjaciel – Mieczysław Krasnodębski.

Wyprowadzenie Zmarłego z Kaplicy Stolarczyk w Sokołowie Podlaskim odbędzie się w sobotę, 4 lutego o godz. 11.00. Msza Święta żałobna zostanie odprawiona w kościele w Niecieczy o godz. 12.00, po czym nastąpi złożenie Ciała do grobu na cmentarzu parafialnym.

Mieczysław był wyjątkową, wspaniałą Osobą o niezwykłej prawości i dobroci. Pełen życzliwości dla innych, humoru i ciepła oraz czegoś wyjątkowego, za co ludzie go kochali. Był człowiekiem bardzo zaangażowanym na rzecz innych. Przez 26 lat był zatrudniony w Urzędzie Gminy Sabnie, przez 22 lata pełnił funkcję sołtysa wsi Niewiadoma, przez 31 lat Prezesa Ochotniczej Straży Pożarnej w Niewiadomej, a przez 37 lat Członka Zarządu Gminnego OSP. Do swojej pracy podchodził w sposób odpowiedzialny, profesjonalny i racjonalny.

Została nam Pamięć o Tobie. Tylko tyle i aż tyle, bo byłeś dla każdego z nas Kimś naprawdę wyjątkowym.

Wyrazy głębokiego współczucia i słowa wsparcia w tych trudnych chwilach po stracie Męża i Ojca składamy Żonie, Dzieciom i Najbliższej Rodzinie.

Wójt Gminy Sabnie
Ireneusz Piotr Wyszyński
wraz z pracownikami Urzędu Gminy Sabnie

Dodaj komentarz

Skip to content