Festyn Zdrowia – ,,Czas na Zdrowie” w Sabniach

31 maja 2015 r. w Zespole Szkół w Sabniach odbył się Festyn Zdrowia – ,,Czas na Zdrowie’’, który swoją tematyką obejmował promocję zdrowego stylu życia, Dzień Matki i Dzień Dziecka.

W programie imprezy znalazły się występy uczniów i rodziców ze szkoły w Sabniach i Zembrowie oraz przedszkolaków z Sabni, Kupientyna i Zembrowa.

Poprzez rozgrywki sportowe, gry, wesołe konkurencje festyn stał się okazją do wspólnej zabawy dla całych rodzin. Dużym zainteresowaniem cieszyły się pokazy ratownictwa medycznego i samoobrony przygotowane przez uczniów klasy mundurowej z ZS nr 1 im. K.K. Baczyńskiego w Sokołowie Podlaskim oraz park rozrywki dla najmłodszych. Podczas festynu rozstrzygnięto również konkursy: „Moja rodzina odpoczywa aktywnie”, „Moja rodzina lubi to miejsce” i „Moja mała ojczyzna”. Nagrodą za zwycięstwo w ostatnim konkursie jest możliwość pełnienia przez jeden dzień funkcji Wójta Gminy Sabnie.

Podczas Festynu można było skosztować pysznej szarlotki, tradycyjnych potraw i innych produktów zaliczanych do zdrowej żywności, przygotowanych przez rodziców i jak zawsze chętnych do współpracy – uczniów ZS nr 1.

Swoją obecnością festyn zaszczycili: Starosta Powiatu Sokołowskiego – Pan Leszek Iwaniuk, Wójt Gminy Sabnie – Pan Ireneusz Piotr Wyszyński, Zastępca Wójta Gminy Sabnie – Pan Mirosław Sobieski oraz Przewodniczący Rady Gminy Sabnie – Pan Wacław Mikołajczuk.

Organizatorzy festynu serdecznie dziękują wszystkim sponsorom, w szczególności  władzom Starostwa Powiatowego w Sokołowie Podlaskim i władzom gminy Sabnie, osobom prywatnym, wystawcom za wsparcie i uświetnienie imprezy. Szczególne podziękowania kierują do wszystkich uczestników festynu, mieszkańców Gminy Sabnie za liczne przybycie, dzięki czemu mogliśmy w miłej i rodzinnej atmosferze spędzić zdrowo i wesoło to niedzielne popołudnie.

Więcej zdjęć…

Dodaj komentarz

Skip to content