Złote Gody w Gminie Sabnie

22 czerwca 2026 roku 11 par małżeńskich z terenu Gminy Sabnie świętowało wyjątkowy jubileusz – 50-lecie pożycia małżeńskiego.
Uroczystość rozpoczęliśmy mszą św. w Kościele Najświętszego Zbawiciela w Zembrowie pod przewodnictwem proboszcza parafii ks. Andrzeja Falkowskiego oraz księdza z parafii Grodzisk Roberta Krasowskiego.
Po uroczystej mszy odbyła się część oficjalna, podczas której jubilaci zostali w imieniu Prezydenta Rzeczypospolitej Polskiej Karola Nawrockiego odznaczeni medalami za długoletnie pożycie małżeńskie.
W uroczystości wzięli udział również Pani Alicja Cichoń Kierownik Mazowieckiego Urzędu Wojewódzkiego w Warszawie Delegatura w Siedlcach, Wójt Gminy Sabnie – Bożena Barbara Kaczmarek, Wiceprzewodniczący Rady Gminy – Sławomir Strzała, którzy jubilatom również złożyli najlepsze życzenia.
Był to dzień pełen wzruszeń, gratulacji i wspomnień. Po wręczeniu medali, dyplomów oraz kwiatów odbyła część artystycznej przygotowanej przez uczniów Szkoły Podstawowej w Sabniach, wspólnych zdjęć, toastu oraz spotkania przy poczęstunku przygotowanym przez Koło Gospodyń Wiejskich w Hołowienkach.
Zasłużeni jubilaci:
1. Banasiuk Renata i Marek
2. Brzózka Maria i Kazimierz
3. Hilaruk Krystyna i Krzysztof
4. Kozłowska Barbara i Krzysztof
5. Małkińska Bogumiła i Tadeusz
6. Miściorak Alicja i Zbigniew
7. Pietrzykowska Bożena i Janusz
8. Ratyńska Grażyna i Tadeusz
9. Sitko Anna i Waldemar
10. Zielińska Danuta i Stanisław
11. Żurek Jadwiga i Ireneusz
Składamy szanownym Jubilatom najlepsze życzenia dobrego zdrowia, szczęścia i pomyślności na kolejne lata wspólnego życia.

 

Dodaj komentarz

Skip to content