Obszar 5 (pozalekcyjne zajęcia sportowe)

31 stycznia uczniowie Szkoły Podstawowej w Zembrowie wyjechali na lodowisko do Siedlec. Wszyscy uczestnicy mogli sprawdzić swoje umiejętności jazdy na łyżwach.

6 lutego młodsi i starsi uczniowie Szkoły Podstawowej w Zembrowie spotkali się na wspólnym saneczkowaniu. Zjazdy z górki, która znajduje się za szkołą dały wiele radości wszystkim uczestnikom zabawy. Sanki rywalizowały z workami. Nie zabrakło również zabaw na śniegu takich jak chodzenie po śladzie.

21 marca uczniowie klasy V i VI Szkoły Podstawowej w Zembrowie uczestniczyli w rajdzie rowerowym do Grodziska. Na trasie zatrzymano się w Sabniach gdzie nasi uczniowie rozegrali mecz z uczniami  tutejszej szkoły. Po rozegranym meczu dotarto do wyznaczonego celu. Tam  również nie zabrakło uczniom chęci do aktywności. Nikt nie zapomniał o bezpieczeństwie w czasie  jazdy o czym świadczyły kamizelki odblaskowe.

25 marca uczniowie klas I  – III Szkoły Podstawowej w Zembrowie brali udział w spotkaniu  o charakterze sportowym zorganizowanym w Zespole Szkół w Sabniach im. H. Mniszek. Dzieci spotkały  się ze swoimi rówieśnikami i wzięły udział we wspólnych grach i zabawach. Nasi uczniowie aktywnie spędzili czas w miłym towarzystwie.

27 marca uczniowie z klas I-VI Szkoły Podstawowej w Zembrowie wyjechali na pływalnię do Sokołowa Podlaskiego. Korzystali z brodzika, dużego basenu, zjeżdżalni, biczy wodnych. Aktywnie i wesoło spędzili czas.

Dodaj komentarz

Skip to content