Jesienna edycja konkursu fotograficznego już za nami!

Uroki tegorocznej jesieni zostały uwiecznione na fotografiach wykonanych przez uczestników konkursu fotograficznego „Jesień w Gminie Sabnie”. W konkursie mogli wziąć udział wszyscy mieszkańcy Gminy od najmłodszych lat do seniorów. Konkurs odbywał się w dwóch kategoriach wiekowych: I – dzieci i młodzieży do lat 16 i II – osoby od 17 – 101 lat. Warunkiem uczestnictwa w konkursie było przesłanie jednego zdjęcia wraz z nazwą miejscowości, w której zostało zrobione zdjęcie, dlatego osoby, które przesłały więcej zdjęć zostały zdyskwalifikowane.
Celem konkursu była nie tylko promocja Gminy Sabnie, ale też zamieszczenie zdjęć nagrodzonych i wyróżnionych w mediach społecznościowych, w kalendarzu Gminy na rok 2022 (planowana jest seria limitowana).
Na konkurs wpłynęło 36 prac, 22 w kategorii pierwszej, a 14 w kategorii dla dorosłych.
Jury przyznało następujące miejsca i wyróżnienia:

I KATEGORIA ( dzieci i młodzież)

I MIEJSCE Dominik Pałka (13 lat)
II MIEJSCE Aleksandra Nowak (8 lat)
III MIEJSCE – Zuzanna Kalisiak ( 16 lat)
WYRÓŻNIENIE – Julia Osipiak (13 lat)
WYRÓŻNIENIE – Magdalena Kurowicka  (13 lat)

II KATEGORIA

I MIEJSCE – Zdzisława Goworek
II MIEJSCE Aleksandra Rogozińska
III MIEJSCE – Janusz Pałka 
WYRÓŻNIENIE – Olga Jurek
Wybór nie był łatwy, bo wiele prac zasługiwało na nagrody. Każda osoba biorąca udział w konkursie zostanie nagrodzona. Nagrody można odbierać w Urzędzie Gminy Sabnie od dnia 17 stycznia br. (w godzinach pracy Urzędu), natomiast zwycięzców prosimy o kontakt poprzez wiadomość prywatną lub telefonicznie pod numer (25) 787 41 90 w celu umówienia się na wręczenie nagród.
Skip to content