Serce na nakrętki jest już w naszej gminie! Nakręcamy na pomaganie!

Miło nam poinformować, że przed Urzędem Gminy Sabnie został umieszczony pierwszy w naszej gminie kosz w kształcie serca, do którego można wrzucać plastikowe nakrętki.

Wielki kosz na nakrętki to nie tylko dbałość o segregację odpadów, ale przede wszystkim pomoc dla potrzebujących. Zachęcamy, aby zamiast pozbywać się plastikowych nakrętek, wrzucić je do specjalnych pojemników.

Dzięki tej popularnej akcji charytatywno-ekologicznej możliwe jest wsparcie osób potrzebujących oraz recykling zużytych plastikowych materiałów. Dlaczego tylko nakrętki? Ponieważ są stosunkowo ciężkie, a jednocześnie zajmują mało miejsca i łatwo je gromadzić, a później przetworzyć na przydatne przedmioty codziennego użytku.

Dodaj komentarz

Skip to content