Poznaj region Tygla

Zapraszamy mieszkańców gmin wchodzących w skład SLGD ,,Tygiel Doliny Bugu” na wyjazd studyjny po obszarze LGD.

Przejazd zgodnie z programem odbędzie się w dniu 24.04.2018r. (wtorek) godz. 8.40 – 16.40.

W związku z organizowanym wyjazdem zapewniliśmy transport autobusem, jednak każda osoba w razie potrzeby może podróżować własnym transportem. Informację na ten temat prosimy zawrzeć w formularzu zgłoszeniowym.

Wyjazd autobusu zgodnie z programem zaplanowany jest z Drohiczyna. Występuje jednak możliwość wsiadania w innych miejscowościach po trasie, jeżeli wystąpi taka potrzeba. Informację na ten temat prosimy zawrzeć w formularzu zgłoszeniowym.

Liczba miejsc w autobusie jest ograniczona, pojazd posiada 30 miejsc. O zakwalifikowaniu się na wyjazd decyduje data wpływu formularza do biura SLGD ,,Tygiel Doliny Bugu”.

Minimalna liczba uczestników przy wyjeździe wynosi 20 osób. W przypadku, gdy na wyjazd nie zgłosi się minimalna liczba uczestników Organizator poinformuje zgłoszonych Uczestników, że wyjazd się nie odbędzie. Każdy uczestnik zostanie ubezpieczony na okres trwania wyjazdu przez Organizatora.

Wypełniony formularz zgłoszeniowy prosimy przesłać scanem na adres e-mail: specjalista@tygieldolinybugu.pl najpóźniej do dnia 17 kwietnia 2018 roku do godz. 15.30. Jednocześnie w przypadku zgłoszenia, a następnie rezygnacji z uczestnictwa w spotkaniu prosimy o wcześniejszą informację.

W przypadku rezygnacji z uczestnictwa na 5 dni przed rozpoczęciem wyjazdu, uczestnik zostanie obciążony kosztami. Informujemy także, iż uczestnik powinien dostosować swój ubiór i obuwie do warunków wyjazdu (strój i obuwie sportowe).

W załączniku zamieszczamy program wyjazdu, w którym są zamieszczone szczegółowe informacje wyjazdu oraz formularz zgłoszeniowy do wypełnienia:

1) Formularz zgłoszeniowy (pobierz plik)

2) Program wyjazdu (pobierz plik)

Dodaj komentarz

Skip to content