Dzień kobiet w przedszkolu w Kupientynie

8 marca to wyjątkowy dzień dla wszystkich pań, zarówno tych dużych jak i tych małych. W naszym przedszkolu obchodzimy ten dzień ,by nauczyć dzieci min. szacunku dla kobiet i ich pracy. W tym roku postanowiliśmy wręczyć własnoręcznie wykonane kwiatki wszystkim paniom spotkanym podczas spaceru. Pomimo deszczowej pogody widok roześmianych przedszkolaków z kolorowymi kwiatami wywołał radość i zaskoczenie na twarzach wielu osób . Odwiedziliśmy panie pracujące w naszych sklepach, jak również panie związane z naszym przedszkolem – panią Halinkę wieloletnią dyrektor przedszkola jak i panią Izę naszą kucharkę.  Dzieci obdarowały także kwiatami swoje mamy życząc im dużo zdrowia, uśmiechu i wielu radości. My także dołączamy się do tych życzeń.

Dodaj komentarz

Skip to content