Znamy najpopularniejszego dzielnicowego 2013 roku

Znamy już zwycięzcę konkursu „Najpopularniejszy Dzielnicowy Roku 2013”. W tym roku okazał się nim asp.szt. Dariusz Tomczuk z Zespołu Dzielnicowych KPP Sokołów Podlaski. Drugie miejsce zdobył Bogdan Smolik – dzielnicowy Gminy Sabnie. O „lekarzach pierwszego kontaktu” pamiętali przedstawiciele samorządów. Ich zaufanie zostało docenione.

Dzisiaj (27.12) w Komendzie Powiatowej Policji w Sokołowie Podlaskim odbyło się uroczyste podsumowanie konkursu „Najpopularniejszy Dzielnicowy Roku 2013”. O zasadach głosowania i zasadach konkursu, mówił do zebranych Komendant Powiatowy Policji mł.insp. Wiesław Nasiłowski. Konkurs trwał przez miesiąc listopad. Wszyscy zainteresowani, chcący oddać głos na swojego dzielnicowego, mogli wrzucać specjalne ankiety do zaplombowanych urn. Urny znajdowały się w Starostwie Powiatowym oraz Urzędach Miast i Gmin naszego powiatu. Na dzielnicowych można było głosować również w komendzie powiatowej. Wiele głosów spłynęło drogą elektroniczną. Tak jak w ubiegłym roku, można było wypełnioną ankietę wysłać na adres e-mailowy sokołowskiej Policji.

W tym roku, na swoich dzielnicowych głosowało 1366 osób. Na zwycięzcę, asp.szt. Dariusza Tomczuka, zagłosowało 283 osób. Znajdujący się na drugim miejscu asp. Bogdan Smolik z Posterunku Policji w Sterdyni (dzielnicowy gminy Sabnie), zdobył 258 głosów, a znajdujący się na trzecim miejscu sierż.szt. Radosław Plichta z Posterunku Policji w Sterdyni (dzielnicowy gminy Sterdyń) – 207 głosów.

Codzienną pracę i społeczne zaufanie docenili przedstawiciele naszego samorządu. Nagrody wręczali Wicestarosta Powiatu Sokołowskiego Marta Sosnowska, Sekretarz Urzędu Miasta Sokołów Podlaski Maria Truszkowska i Wójt Gminy Sabnie Ireneusz Piotr Wyszyński. Nagrodę za trzecie miejsce, dzielnicowy otrzyma w Urzędzie Gminy w Sterdyni.

Przedstawiciele samorządów gratulowali i wręczyli upominki, a dzielnicowi nie kryli wzruszenia. Ich praca została zauważona i wielce doceniona. Nie spodziewali się, że mogą otrzymać tak cenne nagrody.

Oficer Prasowy
KPP Sokołów Podlaski
asp.szt. Sławomir Tomaszewski

Dodaj komentarz

Skip to content