Bal karnawałowy w Gminnym Przedszkolu w Sabniach

Karnawał to fantastyczny czas nie tylko dla dorosłych, ale i dla dzieci. A może przede wszystkim dla naszych milusińskich. Dla dzieci bal karnawałowy to dzień niezwykły, często wyczekiwany przez wiele tygodni. W naszym przedszkolu także odbył się wielki Bal Karnawałowy.

3.II.2012 roku nasze przedszkole zmieniło się w magiczny, kolorowy świat. Gdy wybiła upragniona godzina cała sala wypełniła się dziećmi i nie tylko dziećmi z naszego przedszkola, ale także gośćmi z zewnątrz: rodzice, dziadkowie.

Dzieci przebrane w różnorodne, kolorowe stroje wspaniale bawiły się w rytm muzyki. Dziewczynki przebrane w długie balowe suknie księżniczek czy też dam dworu, zaś chłopcy najczęściej wybierali strój Batmana, Spidermana, Strażaka i Kowboja. Podczas trwania zabawy odbyły się różne gry i konkursy. Wspólna zabawa przysporzyła wiele radości naszym pociechom, a to było głównym celem naszego balu.

Dziękujemy wszystkim za udaną zabawę i zapraszamy za rok.

Więcej zdjęć…

Dodaj komentarz

Skip to content