Nowy rok szkolny w Gminie Sabnie

Dzisiaj rozpoczął się nowy rok szkolny. Będzie trwał aż do 29 czerwca 2012 roku. Jak zwykle w takiej sytuacji emocji nie brakowało. Jedni cieszyli się, że w końcu mogli przyjść do szkoły, a inni już rozpoczęli odliczanie dni do kolejnych wakacji.

Rok szkolny 2011/12 jest dużym wyzwaniem dla społeczności całej Gminy. Jeszcze we wrześniu przy Zespole Szkół w Sabniach zostanie wykonany plac zabaw w ramach programu rządowego „Radosna Szkoła”, dzięki któremu dzieci otrzymują nowoczesne i bezpieczne miejsce do aktywnego spędzania czasu. Wiele uwagi zostanie poświęconej indywidualnemu podchodzeniu do potrzeb uczniów, wciąż odkrywając ich uzdolnienia i zainteresowania – w tym celu będą realizowane projekty współfinansowane przez Unię Europejską w ramach Europejskiego Funduszu Społecznego, w ramach których zostaną zapewnione zajęcia wyrównawcze i dodatkowe (więcej na ten temat w zakładce Fundusze Europejskie).

Samorządowcy Gminy Sabnie oraz pracownicy urzędu życzą wszystkim uczniom, rodzicom, gronu pedagogicznemu, pracownikom i przyjaciołom oświaty samych sukcesów, wiele wytrwałości oraz spełnienia wszystkich zamierzeń i planów.

Dodaj komentarz

Skip to content